Displaying items by tag: serwis GSM

 Start / Nowości / Displaying items by tag: serwis GSM
poniedziałek, 29 luty 2016 00:00

serwis SAMSUNG

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze serwisowej telefonów komórkowych firmy Samsung. Wykonujemy pełną diagnostykę, na życzenie pisemną ekspertyzę wraz z wyceną kosztów naprawy. Odzyskujemy dane z modelów zablokowanych kodem, naprawiamy uszkodzone oprogramowanie, przeprowadzamy naprawy telefonów nie uruchamiających się. Wymieniamy uszkodzone podzespoły. Uruchamiamy telefony zalane oraz nie uruchamiające się w wyniku upadku. Usuwamy usterki związane z brakiem reakcji ekranu na dotyk, nie czytaniem przez urządzenie karty sim lub pamięci, telefonów nie ładujących się, nadmiernie sie grzejących, zbyt szybko rozładowujących baterię. 

 

 

 

Read 13614 times Last modified on niedziela, 06 marzec 2016 19:19
Super User

I'm a freelance designer with satisfied clients worldwide. I design simple, clean websites and develop easy-to-use applications. Web Design is not just my job it's my passion. You need professional web designer you are welcome.

More in this category: « serwis HTC

o FONY

Jeśli masz problem ze swoją komórka, nie działa lub jest niesprawna technicznie, może chcesz zmienić jej wygląd lub ją po prostu sprzedać albo zamienić na inną to nie mogleś (-aś) lepiej trafić. Spełnimy Twoje oczekiwania i gwarantujemy 100% zadowolenia z naszych usług.

Flickr Photos